گوگل اکسپرس رقیبی جدید برای اینستاگرام

رادین تلکام > همه  > تکنولوژِی  > گوگل اکسپرس رقیبی جدید برای اینستاگرام

گوگل اکسپرس رقیبی جدید برای اینستاگرام

گوگل اکسپرس رقیبی جدید برای اینستاگرام و آمازون شد. گوگل در جهت نوسازی قسمت خرید خود، یک سبد خرید جهانی را در پلتفرم خود معرفی کرد  که شامل تمام خدمات گوگل از جمله جستجو، خرید، تصاویر و حتی یوتیوب میشود. گوگل امروز یک امکان کاملاً جدید را معرفی کرد که اکنون تجربه “گوگل شاپینگ” را کاملا شخصی می‌کند، که در آن خریداران می‌توانند محصولات را کشف و مقایسه کنند، سپس با استفاده از حساب گوگل خود پرداخت را انجام دهند. در نتیجه , اپلیکیشن “گوگل اکسپرس” تبدیل به اپلیکیشن “گوگل شاپینگ” جدید میشود٬ زیرا برند “اکسپرس” با مجموعه جدیدی از محصولات و ویژگی‌های “گوگل شاپینگ” ادغام خواهد شد .

به نظر می‌رسد که این تغییرات یک حرکت رقابتی برای رقابت با تمام راه‌های جدید مصرف کنندگان و کشف محصولات به صورت آنلاین برای مثال امکان جدید ایسنتاگرام برای خرید درون پلتفرمی و آمازون میباشد.

اکنون هدف گوگل بهره‌برداری از پلتفرم های مختلف خود به منظور افزایش درآمد حاصل از تبلیغات است.گوگل برای کاربران خود، یک پلتفرم اختصاصی “گوگل شاپینگ” را معرفی کرد که در آن مصرف کنندگان می‌توانند محصولات را با برندهایی که دوست دارند و یا ویژگی‌هایی را که می‌خواهند فیلتر کنند، و همچنین بررسی‌های محصول را مطالعه کنند و فیلم‌های بررسی محصولات را تماشا کنند.

نایب‌رئیس مدیریت محصول گوگل، در اعلامیه‌ای اظهار داشت: ” ما در حال ساخت مکانی هستیم که کاربران برای بررسی و خرید محصولات به آن مراجعه کنند و در واقع قصد داریم تجربه ی جدیدی از خرید و کشف محصولات را ارائه دهیم که کاربران وارد نسل جدیدی از خرید و بررسی کالا شوند.”

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت