پهنای باند اختصاصی‌ اینترنت ،‌ آنچه برای توسعه کسب و کارتان نیاز دارید

نیاز به اینترنت در شرکت‌ها و سازمان‌ها به لحاظ تفاوت گستره و تنوع کاربری ، ماهیتی متفاوت با آنچه به صورت اینترنت در چهارچوب خدمات عمومی مانند ADSL2+  و WIMAX  ارائه می‌شود دارد . امروزه در فضای کسب و کار دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت و قابل اطمینان یکی از ابزارهای موفقیت در هر سازمانی به شمار می‌آید و تبادل اطلاعات بر روی بستری پایدار در انجام فعالیت های اقتصادی نقشی کلیدی در موفقیت و پویایی یک سازمان ایفا می‌نماید و باعث می‌شود که در رقابت های روز افزون تجاری به عنوان سازمانی پیشرو خود را مطرح نماید . حتی برای کسب و کارهایی که ارتباط مستقیم با اینترنت و کامپیوتر ندارند. از این رو پهنای باند اختصاصی کاربرد ویژه‌ای می‌یابد.

خدمات پهنای باند اختصاصی اینترنت به صورت Point To Point و در صورت امکان بر بستر فیبر نوری و در غیر اینصورت بر بستر لینک‌های وایرلس باند پهن ارائه می‌گردد و با کیفیت مطللوب و بهره‌گیری از پشتوانه قوی پهنای باند شرکت جوابگوی نیازهای ادارات ، سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار خواهد بود.

شرکت رادین‌تلکام با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات و فناوری‌ها ، پشتیبانی موثر و 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته شما و کسب و کارتان را همراهی می‌کند.

پشتیبانی تمام وقت
پشتیبانی تمام وقت

با تیم قوی 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در کنارتان هستیم. پشتیبانی تمام وقت و همراهی همیشگی شما را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

نصب سریع
سرعت در نصب و خدمات

تیم پشتیبانی ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات نصب را برای شما انجام می‌دهد. خدمات ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالا‌ترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سرعت نامحدود
ثبات و پایداری

با داشتن پهنای باند اختصاصی در هر ساعت از شبانه‌روز سرعت شما ثابت و در حالت حداکثر قرار می‌گیرد. چرا که این پهنای باند فقط به شما اختصاص داده می‌شود.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.
درخواست سرویس
پهنای باند اختصاصی اینترنت

همه‌ی خدمات مورد نیاز خود را یکجا تحویل بگیرید

همه‌ی آنچه نیاز دارید با بالاترین کیفیت و امنیت از ما تحویل بگیرید . خدمات ما مطابق با توافق نامه SLA (تضمین کیفیت خدمات) ارائه می‌شود و محدودیت حجم و سرعت نداریم . با استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری به منظور برقراری ارتباط موثرتر همراه شما هستیم . همچنین با پنل مدیریتی می‌توانید پهنای باند مصرفی خود را کنترل کنید.

مشاوره

مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما و نیاز سنجی به صورت کاملا رایگان

امکان سنجی

بازدید حضوری از محل مورد نظر شما و برآورد امکانات و هزینه ها به صورت کاملا رایگان

نصب تجهیزات

نصب تجهیزات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تحویل فوری به مشترکان

فعالسازی و تحویل فوری

فعالسازی سریع و امکان تخصیص رنج های 2 الی 4 تایی IP valid به مشترکان به صورت رایگان