سرویس اینترنت پرسرعت نسل چهارم

اینترنت نسل چهارم (4G) ثابت یا سرویس TD-LTE آخرین فناوری روز اینترنت است. که با‌سرعت بالا ، کیفیت پایدار و بدون نیاز به خط تلفن ثابت و سایر محدودیت‌های مخابراتی ، بهترین راهکار برای دسترسی به شبکه اینترنت به حساب می‌آید. اینترنت نسل چهارم ثابت TD-LTE در‌حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت پهن‌باند است ؛ و انتخابی مناسب برای تامین نیاز منازل ، موسسات ، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک به شمار می‌رود. استفاده از این محصول می‌توانید به‌آسانی در تمام نقاط تحت پوشش از سرویس پرسرعت بهره‌مند شوید.

سرویس TD-LTE چیست؟

استاندارد LTE بر پایه تکنولوژی نسل چهارم تلفن همراه (4G) بنا شده است؛ که نسبت به استانداردهای قبلی سرعت و پایداری بسیار بالاتری دارد.

چرا اینترنت TD-LTE؟ باتوجه به اینکه شرکت‌های ارائه ارتباطات همراه از استاندارد  FDD-LTE مخفف Frequency Duplex Division استفاده می‌کنند، و با استفاده از تقسیم پهنای‌باند فرکانسی امکان دانلود و آپلود همزمان را ایجاد می‌کنند؛ در مقابل در تکنوژی TDD-LTE و یا Time Devision Duplexing که نام تجاری سرویس TD-LTE نیز از همین استاندارد گرفته شده با استفاده از تقسیم کردن واحدهای زمانی امکان ارسال و دریافت را در قسمت‌های زمانی متفاوت فراهم می‌کند. با توجه به تفاوت ماهیت این دو سرویس، استاندارد TD-LTE برای ارائه خدمات ارتباطی ثابت بسیار مفید واقع شده است.

در گذشته سرویس‌های Dial-UP ,ADSL و همچنین مودم‌های کابلی بخشی از سرویس‌های ارائه پهنای‌باند ثابت بودند و در حال حاضر شبکه‌های فیبرنوری درب منازل یا همان FTTH و سرویس‌های TD-LTE نسل جدید خدمات ارتباطی ثابت هستند و  با توجه به اینکه سرویس FTTH در ایران هنوز در سطح وسیع گسترش نیافته است، سرویس TD-LTE مطمئن‌ترین و پرسرعت‌ترین سرویس ارتباط ثابت اشتراکی حال حاضر کشور است.

میزان پوشش دهی TD-LTE نسبت به اینترنت 4G تلفن همراه:

با توجه به سرویس 360 که شرکت مبین‌نت ارائه داده است این سرویس عملا در تمام نقاط ایران قابل دسترس می‌باشد و از لحاظ پوشش‌دهی هیچ مشکلی برای ارائه سرویس وجود ندارد.

 

چرا اینترنت مبین‌نت؟

 

شرکت مبین‌نت با توجه به زیرساخت بسیار گسترده‌ای که فراهم کرده و با توجه به اینکه تنها شرکتی است که برای تهیه مودم‌های LTE رایانه در نظر گرفته و مودم‌ها را به صورت امانی در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. قیمت تمام شده برای مشترکین بسیار ارزان‌تر از سایر سرویس‌دهندگان سرویس TD-LTE تمام خواهد شد.

جهت مشاوره خرید سرویس TD-LTE و بررسی مناطق تحت پوشش با ما تماس بگیرید.

مزایای TD-LTE نسبت به LTE تلفن همراه:

همیشه این سوال پیش می‌آید که اگر سرویس TD-LTE شبیه همان سرویسی است که روی گوشی هوشمند خود نیز از آن استفاده می‌کنیم پس چه نیازی به خرید یک مودم TD-LTE است؟ مزایای این سرویس در زیر عنوان شده است:

  • بهره آنتن، گیرنده و فرستنده بسیار قوی‌تر
  • مصرف باطری کمتر (برای مودم‌های جیبی)
  • قابلیت اتصال چند نفر همزمان به صورت بیسیم و کابلی به مودم و استفاده از سرویس
  • بهره‌مندی از مزایای IP ثابت (در صورت نیاز)