داستان رادین

اطلاعاتی پیرامون شرکت ما
رادین تلکام > داستان رادین

داستان رادین

همه چیز از احساس خوب شروع شد. ما در رادین بر این باوریم که همه‌چیز با همراهی و درک متقابل شروع و ادامه پیدا می‌کند. به‌همین سبب عمل بسیار را بر حرف کم برتر می‌دانیم. یک کسب و کار کوچک به‌عنوان کلینیک کسب و کار رادین ایجاد کردیم. شروعی جذاب و شیرین برای اینکه کنار شما باشیم.

در دنیای پرشتاب کنونی، به‌ویژه در شرایط حساس کشور عزیزمان ایران، کسب‌وکارها هر روز با چالش‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها برای حیات، پیشرفت و ماندگاری، لازم است آمادگی کامل برای رویارویی با تغییرات محیطی، ظهور رقبای جدید، چالش‌های نیروی انسانی، یافتن مشتریان جدید برای محصولات و … داشته باشند. و بیشترین زمان صاحبان کسب و کار صرف همین موضوعات می‌شود.

ما به عنوان کلینیک کسب و کار رادین از سال 1396 فعالیت رسمی خود را آغاز نمودیم و از همان ابتدا به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین خدمات مشاوره، بازاریابی و فروش، توانمندسازی و تامین نیروی انسانی و تبلیغات هدفمند و موثر برای شما دوستان بوده‌ایم. داستان رادین با همراهی شما ادامه دارد.

در حوزه ارائه خدمات شبکه و اینترنت، رادین‌تلکام را تأسیس کردیم و هم اکنون در زمینه‌های زیر آماده خدمت‌رسانی به تمام کسب‌وکارها،  سازمان‌ها، ادارات و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی  می‌باشیم:

m
اینترنت پرسرعت

ارائه خدمات اینترنت پرسرعت، برای مصارف خانگی، تجاری، شرکتی، خدمات اینترنت برای برج‌ها و مجتمع‌ها، اینترنت نسل چهارم TD-LTE و خدمات FTTH.

m
راهکارهای سازمانی

کلیه‌ی راهکارهایی که فضای کسب‌وکارتان را به‌روزتر نگه می‌دارد، از پهنای باند اختصاصی، خدمات تلفن گویای VoIP و ارتباط بین دفاتر و شعب؛ تخصص ماست.

m
دپارتمان شبکه

کلیه خدمات شبکه مورد نظر شما اعم از خدمات سرور، پشتیبانی و دوربین‌های مداربسته از جمله خدماتی است که آماده ارائه به شما هستیم.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.

درخواست سرویس
خدمات اینترنت 0
خدمات سارمانی 0
خدمات شبکه 0

ماموریت رادین

ما هستیم تا در بهترین شکل ممکن به مشتریان‌مان کمک کنیم. با اهداف و آرزوهای آنها زندگی میکنیم و با تمام توان کارمان را در الویت قرار میدهیم. و بشکل هیجان انگیزی تمام نیروی خود را در جهت پیشرفت، تاثیرگذاری و ارزش آفرینی صرف میکنیم. هدف ما کمک به پیشرفت کسب‌وکار شماست.
مرکز توسعه رادین جهت توسعه خدمات خود از متخصصن و علاقه مندان دعوت به همکاری می‌نماید، اگر نوآوری و خلاقیت، پشتکار، صداقت و تعهد در ذات شماست با ما همراه شوید.