خدمات +ADSL2 ، مناسب برای مشترکان خانگی

اینترنت +ADSL2 تکنولوژی نسبتا جدید  برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت است ؛ که در اختیار کاربران خانگی و اداری قرار گرفته است. با استفاده از این تکنولوژی کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند. اساس این فناوری استفاده از فضای خالی خطوط  تلفن است . بدین ترتیب که هنگام استفاده از تلفن برای مکالمه های صوتی ، تنها قسمت اندکی از فضای آن مشغول می شود بدین صورت به سادگی می‌توان از فضای خالی آن برای انتقال داده‌ بهره گرفت .
کاربران نیازی به استفاده از تجهیزات پیچیده ای ندارند و تنها با یک مودم ADSL می توانند به سادگی به این فناوری دست پیدا کنند. جهت استفاده همزمان از صوت و دیتا لازم است فرکانس‌های گفته شده از هم جدا شوند . برای این منظور از splitter استفاده می‌گردد.

در تکنولوژی به کار گرفته شده در اینترنت +ADSL2 سرعت انتقال داده بالاتر از ADSL و مسافت قابل پوشش آن نیز بیشتر است . در این روش سرعت دسترسی به اینترنت بیشتر از روش ADSL می باشد. بدین ترتیب که سرعت دانلود در ADSL های معمولی تا 8Mb/s  و در روش اینترنت +ADSL2 حداکثر 25Mb/s یعنی بیش از 3 برابر می باشد. همچنین دامنه ارائه خدمات در نسل جدید تا 8 کیلومتر افزایش یافته است.

اینترنت +ADSL2
پشتیبانی ۲۴ ساعته

با تیم قوی 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در کنارتان هستیم. پشتیبانی تمام وقت و همراهی همیشگی شما را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

اینترنت +ADSL2
سرویس های متنوع حجمی و نامحدود

سرویس های متنوع حجمی به شما معرفی می‌شود و با توجه به نیاز خود از بین آن‌ها انتخاب کنید. همچنین سرویس‌های نامحدود هم برای شما در نظر گرفته‌ایم.

اینترنت +ADSL2
سرعت تا ۲۵ مگابیت بر ثانیه

ما اینترنت ADSL را با سرعت های مختلف ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید سرعت مورد نظر و متناسب با نیاز خود را تا سقف 25 مگابیت بر ثانیه انتخاب کنید.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.
درخواست سرویس
اینترنت +ADSL2

ارائه خدمات و بسته های متنوع  +ADSL2

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا +ADSL2 امکان کارآمدی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2 ، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن ، به صورت دائم و به اینترنت پرسرعت ارتباط یابند.

مشاوره

مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما و نیاز سنجی به صورت کاملا رایگان

امکان سنجی

بررسی کارشناسان ما و در صورت نیاز بازدید حضوری از محل مورد نظر شما و برآورد هزینه ها

انتخاب سرویس و خرید

انتخاب بسته مورد نظر، ارسال مدارک ، خرید و پرداخت هزینه

تحویل و راه‌اندازی

ارسال کارشناس نصب جهت نصب و راه اندازی سریع و تحویل فوری