اینترنت پهنای باند اختصاصی چیست ؟

امروزه وقتی شما برای سازمان، شرکت و یا حتی منزل خود به دنبال انتخاب یک سرویس اینترنت هستید گزینه‌های زیادی را در مقابل خود میبینید. اما یکی از گزینه‌هایی که همیشه به شما پیشنهاد می‌شود و بر روی کیفیت و امکانات آن بسیار تاکید می‌شود سرویس اینترنت پهنای باند اختصاصی است.

اینترنت پهنای باند اختصاصی

پهنای باند با کیفیت برای کمک به ارتقاء و ثبات سازمان شما

تضمین کیفیت پهنای باند در تمام ساعات شبانه روز:

در سرویس پهنای باند اختصاصی به شما تعهد خواهد شد، که در تمامی ساعات شبانه‌روز کیفیت سرویس شما دچار افت، کندی‌ سرعت و یا اختلال نخواهد شد. و در صورت بروز کوچکترین مشکل، همکاران واحد فنی در صدد رفع مشکل بر خواهند آمد. به‌همین منظور در سرویس شما تفاهم‌نامه تعهد سطح خدمات (SLA) که از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تنظیم شده؛ لحاظ شده است.

 

استفاده از ارتباطات رادیویی نقطه به نقطه:

با استفاده از تجهیزات پیشرفته بیسیم و با استفاده از استانداردهای به روز دنیا (802.1N & 802.11ac)  کیفیت و پایداری پهنای‌باند شما تضمین خواهد شد.

 

تقارن پهنای باند:

برخلاف سرویس‌های اشتراکی موجود در بازار مانند ADSL در سرویس پهنای‌باند اختصاصی سرعت ارسال و دریافت یکسان است و علاوه بر سرعت دانلود، سرعت ارسال نیز تضمین خواهد شد. با توجه به توجه روزافزون کسب و کار ها به استفاده از محیط آنلاین و شبکه‌های اجتماعی و ایجاد کسب و کارهای اینترنتی تقارن سرعت ارسال و دریافت بیش از پیش احساس می‌شود.

فرم درخواست مشاوره

سرویس مناسب گیمر ها

شما می‌توانید با دریافت سرویس پهنای‌باند اختصاصی مطمئن باشید که در حین بازی ارتباط شما با سرور گیم مربوطه دچار اختلال نخواهد شد. و می‌توانید با کمترین میزان Ping و Latency و Jitter از بازی خود لذت ببرید.

 

استفاده از امکانات جانبی بیشتر برای گسترش کسب و کارتان:

 

شما می‌توانید علاوه بر حس خوب داشتن یک سرویس باکیفیت از امکانات دیگری که پهنای‌باند اختصاصی برای شما فراهم می‌کند لذت ببرید. این امکانات شامل:

تعداد IP اختصاصی به میزان دلخواه برای پیاده‌سازی سرویس‌های مختلف در  کسب و کارتان.

امکان استفاده از IP های ثبت شده خودتان در سازمان RIPE و برقراری ارتباط BGP.

اینترنت پهنای باند اختصاصی برای گیمرها

شما می توانید جهت کسب مشاوره رایگان برای انتخاب نوع سرویس و پهنای باند مورد نیاز و همچنین بهره مندی از سرویس امکان سنجی رایگان این شرکت با ما تماس بگیرید.

مزایای پهنای باند اختصاصی نسبت به سایر سرویش‌های اشتراک اینترنت:

امکاناتپهنای باند اختصاصیسایر سرویس‌های اینترنت اشتراکی
تضمین سرعت در تمامی ساعات شبانه روزداردمتغیر
تعداد IPهای اختصاصینامحدودیک عدد
امکان برقرری ارتباط BGPداردندارد
محدودیت سرعتندارددارد
پشتیبانی فنی 24 ساعتهتلفنی و حضوریفقط تلفنی
هزینه سرویسمقرون به صرفهپایین