خدمات اینترنت پرسرعت نسل چهارم ، LTE

اینترنت نسل چهارم (4G) ثابت TD-LTE آخرین فناوری روز اینترنت است. که با‌سرعت بالا ، کیفیت پایدار و بدون نیاز به خط تلفن ثابت و سایر محدودیت‌های مخابراتی ، بهترین راه‌کار برای دسترسی به شبکه اینترنت به حساب می‌آید. اینترنت نسل چهارم ثابت TD-LTE در‌حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت پهن‌باند است ؛ و انتخابی مناسب برای تامین نیاز منازل ، موسسات ، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک به شمار می‌رود. استفاده از این محصول می‌توانید به‌آسانی در تمام نقاط تحت پوشش از سرویس پرسرعت بهره‌مند شوید.

این سرویس در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود اینترنت ثابت از جمله ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد و محدودیت‌هایی مانند محدودیت مکانی، عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده‌است.

اگر در حال‌حاضر از اینترنت ADSL استفاده می‌کنید. ولی از کیفیت خدمات ارائه شده رضایت ندارید. یا اگر در منطقه زندگی شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت وجود ندارد. اینترنت پرسرعت نسل 4 ثابت  TD-LTE (با دامنه سرعت 1 مگابیت بر ثانیه تا 40 مگابیت بر ثانیه)، بهترین گزینه است.

فناوری TD-LTE، براساس زمان‌بندی برای ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. این فناوری ، با استفاده از سیم‌کارت ، قابلیت اتصال به شبکه پرسرعت 4G را دارد. در نظر داشته‌باشید که این سیم‌کارت‌ها، امکان برقراری تماس و پیامک را ندارند.

برای اطلاع بیشتر در مورد نحوه‌ی کارکرد این نوع اینترنت و سیمکارت‌ها مقاله‌ی نکاتی درباره‌ی اینترنت TD-LTE را مطالعه کنید.

اینترنت پرسرعت LTE
بدون نیاز به خط ثابت

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس ، را‌ه‌اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت است. همچنین محدودیت مکانی، عدم امکان جابجایی مودم و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات را ندارد.

اینترنت پرسرعت LTE
کیفیت پایدار

این تکنولوژی نسبت به اینترنت نسل قبلی خود از پایداری بالاتری در آپلود و دانلود بهره برده است و در صورتی که از خدمات مبتنی بر ADSL منطقه خود رضایت ندارید، نسل چهار بهترین راه حل است.

اینترنت پرسرعت LTE
سرعت بالا

با اینترنت پر سرعت LTE یا اینترنت نسل چهارم ، اینترنت با پهنای باند بسیار بالا و سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از نسل قبلی و بسته های با حجم زیاد و متنوع در دسترس شما خواهد بود.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.
درخواست سرویس
اینترنت پرسرعت LTE

ارائه خدمات اینترنت پرسرعت نسل چهارم

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس می‌توان به راه‌ اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه‌اندازی سرویس، پهنای باند بسیار بالا، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود، امکان خرید بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه، برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته و نیز ارائه مودم با قابلیت جابه‌جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور اشاره کرد.

مشاوره

مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما و نیاز سنجی به صورت کاملا رایگان

امکان سنجی

بازدید حضوری از محل مورد نظر شما و برآورد سیگنال و سرعت در محل به صورت کاملا رایگان

فعالسازی سیمکارت

فعالسازی سیمکارت در محل مورد نظر شما و تحویل به صورت کاملا رایگان

کانفیگ مودم

کانفیگ مودم توسط تیم اجرایی ما انجام می‌شود و به شما تحویل داده می‌شود.