خدمات اینترنت بیسیم اشتراکی ، مناسب برای واحدهای مسکونی و کسب و کارهای کوچک

اینترنت اشتراکی همانطور که از نامش پیداست ، اینترنت به اشتراک گذاشته شده است یعنی بیش از یک کاربر از همان میزان پهنای باند استفاده میکنند . این نوع ارتباط معمولا به وسیله خطوط تلفن ( اینترنت ADSL ) و یا ارتباط اینترنت بی‌سیم اشتراکی ( یک فرستنده برای چند گیرنده ) برقرار می‌گردد.

سرویس جدید اینترنت بی سیم اشتراکی ، تکنولوژی است که نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت برآورده کرده است . در این فناوری، کاربر بدون نیاز به خط تلفن و وابستگی به شرکت‌های مخابراتی، می­ تواند با نصب تجهیزات رادیویی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود، از پهنای باند فرکانسی در بستر بی سیم ، برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نماید، و در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پرسرعت استفاده نماید.

پهنای باند اشتراکی اینترنت ( Shared Internet) برای مصارف خانگی و یا یک کسب و کار نسبتا کوچک که از اینترنت خود جهت استفاده ایمیل ، برقراری ارتباطات محتوایی با کیفیت پایین استفاده می نماید و همچنین تعداد افرادی که میخواهد به اینترنت متصل شوند محدود باشد، گزینه مناسبی است. با این حال در اکثر موارد برای کسب و کارها پهنای باند اختصاصی اینترنت بهتر است.

اینترنت بی سیم اشتراکی
پشتیبانی ۲۴ ساعته

با تیم قوی 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در کنارتان هستیم. پشتیبانی تمام وقت و همراهی همیشگی شما را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

اینترنت بی سیم اشتراکی
سرویس های متنوع

سرویس های متنوع حجمی با پهنای باندهای متفاوت به شما معرفی می‌شود و شما با توجه به نیاز خود ، می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب و خریداری کنید.

اینترنت بی سیم اشتراکی
بدون نیاز به خط تلفن

بدون نیاز به خط تلفن با نصب تجهیزات رادیویی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود، از پهنای باند فرکانسی در بستر وایرلس، برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نمایید.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.
درخواست سرویس
اینترنت بی سیم اشتراکی

اینترنت پهنای باند اشتراکی یا اینترنت بی سیم اشتراکی

سرویس های مبتنی بر بستر مخابراتی ، با محدودیت‌هایی روبه‌رو هستند. این سرویس به صورت بی‌سیم بوده و با نصب گیرنده بر روی پشت بام و یا بالکن ارائه خدمات امکان پذیر می‌باشد. بنابراین ، آنتن گیرنده می‌بایست در دید دکل فرستنده ی ما قرار داشته باشد که با امکان‌سنجی توسط کادر فنی ما محقق می‌گردد.

مشاوره

مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما و نیاز سنجی به صورت کاملا رایگان

امکان سنجی

بررسی کارشناسان ما و در صورت نیاز بازدید حضوری از محل مورد نظر شما و برآورد هزینه ها

نصب و راه‌اندازی

خرید ، نصب و راه‌اندازی تجهیزات رادیویی مورد نیاز توسط کارشناسان فنی ما

خرید بسته

خرید بسته‌ی حجمی و پهنای باند مورد نظر و متناسب با نیاز و مصرف شما