اینترنت پرسرعت ویژه برج ها و مجتمع ها

ارائه خدمات اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها علاوه بر ایجاد امکان دسترسی سریع و با کیفیت به خدمات اینترنت، ساکنان این برج­‌ها و مجتمع‌­ها را از انتظار طولانی برای دست‌یابی به خدمات و درگیر شدن با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی‌نیاز می‌کند.

در بسیاری از مجتع­‌های مسکونی، تجاری و اداری و یا برج‌­ها به دلیل وجود ساختار فیبر نوری خطوط تلفن، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش‌­های متداول وجود ندارد. همچنین در بسیاری از موارد به‌ دلیل محدودیت فضای اختصاصی مراکز مخابراتی برای نصب تجهیزات مورد نیاز، برای اختصاص سرویس به متقاضیان با کمبود پورت مخابراتی خالی در مراکز روبه‌رو شده و در نتیجه امکان ارائه سرویس  به کاربران جدید وجود نخواهد داشت. یا با صف های طولانی مواجه می‌شوند. یکی از راهکارهای جایگزین ارائه خدمات اختصاصی و ویژه به این مجتمع‌هاست.

سرویس اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها ، دسترسی ساکنان این برج‌ها و مجتمع‌ها به اینترنت پرسرعت و باکیفیت را در کمترین زمان ممکن تضمین می‌کند.

اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها
پشتیبانی ۲۴ ساعته

با تیم قوی 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در کنارتان هستیم. پشتیبانی تمام وقت و همراهی همیشگی شما را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها
ارائه تجهیزات امانی

در مدت زمان استفاده از سرویس‌ها و خدمات ما امکان ارائه و نصب تجهیزات مورد نیاز شما و استقرار رایگان تجهیزات در محل برج یا مجتمع وجود دارد

اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها
امکان شخصی سازی

مزیت منحصر به فرد این سرویس این است که امکان شخصی سازی سرعت و حجم سرویس وجود دارد ، و مدیریت آن به صورت یکپارچه انجام می‌شود.

به شبکه ارزش‌ها خوش آمدید

گروه رادین با اتکا به توانمندی کارکنان آموزش دیده خود مجموعه‌ای از خدمات و ارزش افزوده را برای مشتریانش فراهم نموده است که شما با استفاده از هر خدمات رادین به عنوان بخش ارزشمند این شرکت وارد شبکه ارزش‌ها میشوید . ما در شبکه ارزش‌ها خدماتی با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت خواهیم داشت تا به کمک آن بتوانیم در رونق بخشیدن به کسب و کار شما نقشی ایفا کنیم.
درخواست سرویس
اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

خدمات اینترنت مرکزی در یک مجتمع تجاری ، اداری و یا مسکونی

خدمات ما نیاز به ارتباط مستقیم با مراکز مخابراتی را از بین برده و با کاهش فاصله مشترک با تجهیزات مربوطه ، کیفیت را افزایش داده‌است. همچنین مشکلاتی که ارائه خدمات در مراکز مخابراتی پر ترافیک دارند را حل نموده‌است. هم اکنون ما توانایی ارائه خدمات بر روی انواع خطوط فیبر و خطوط انشعابی را داریم.

مشاوره

مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما و نیاز سنجی به صورت کاملا رایگان

امکان سنجی

بررسی کارشناسان ما و در صورت نیاز بازدید حضوری از محل مورد نظر و بررسی دید

زمان بندی و نصب

ارائه ی زمان بندی عملیاتی و نصب تجهیزات در محل صورت رایگان

راه‌اندازی و آزمایش

راه‌اندازی و ارائه خدمات به مشتری و انجام آزمایش جهت اطمینان خاطر