ارتباط امنیت با کسب و کار شما

رادین تلکام > همه  > تکنولوژِی  > ارتباط امنیت با کسب و کار شما

ارتباط امنیت با کسب و کار شما

ارتباط امنیت با کسب و کار شما چیست؟پاسخ این سؤال و این که چرا امنیت شبکه‌های کامپیوتری تا این اندازه مهم است تا حدی بستگی به آن دارد که این سؤال از چه کسی پرسیده می­‌شود! بااین‌حال، به‌طور کلی، امنیت شبکه در شکل کارآمد خود به مفهوم آن است که کسب‌وکار شما قابلیت آن را دارد که کالاها و خدمات مدنظر مشتریان را به شکل روزمره فراهم آورد. همچنان که فشار عمومی پیرامون موضوعاتی همچون محرمانگی داده‌­ها و استفاده از داده‌­های شخصی افزایش می­‌یابد، لازم است اخلاق دیجیتال کسب‌وکار شما نیز همراه با این مسئله دچار تغییراتی شود.

به‌علاوه، از آنجائی که در دنیایی زندگی می­‌کنیم که رسانه­‌های دیجیتال در آن حرف اول را می­‌زنند، امنیت شبکه اطلاعات بسیار حائز اهمیت است. این حقیقتی است که استارت آپ­‌های کوچک تا شرکت­‌های عضو فهرست فورچن 500 (Fortune 500) (فهرستی از 500 مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌­های آمریکایی از نظر درآمدزایی) دربارۀ آن می­‌اندیشند، به‌نحوی‌که دیگر به فناوری به چشم بخش تعمیم یافتۀ خدمات خود نگاه نمی­‌کنند، بلکه آن را هستۀ خدمات خود تلقی می­‌کنند. همچنان که امروزه تعداد بیشتری از افراد انتظار دارند خدمات روزمره، تراکنش­‌ها و اطلاعات به‌راحتی و در هرلحظه در دستان آن‌ها قرار گیرد، دنیای دیجیتال ناچار به قرار گرفتن در مسیر پیشرفت است. اگر یک کسب‌وکار خاص از پس چنین توقعاتی برنیاید، مشتریان کسب‌وکاری را می­‌یابند که پاسخگوی چنین انتظاراتی می‌باشد.

مزایای تأمین امنیت شبکه های کامپیوتری نه‌تنها از حملات سایبری سازمان یافته جلوگیری می­‌کند، بلکه کارکردهای کسب‌وکار شما را در جهت پیشرفت سوق می­‌دهد.

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت